سلام
من سعید ورزندیان هستم و این وبگاه را برای استفاده پژوهشگران فارسی زبان راه اندازی کرده‌ام. مدتی پیش با نرم‌افزار Zotero آشنا شدم و احساس کردم این نرم‌افزار می‌تواند برای پژوهشگران فایده‌های زیادی داشته باشد. تصمیم گرفتم برای گسترش استفاده از آن در میان فارسی زبانان، مستندات وبگاه رسمی آن را ترجمه کنم. ترجمه‌های مستندات زوترو را می‌توانید در وبگاه رسمی Zotero مشاهده کنید.

متأسفانه وبگاه زوترو مشکلاتی برای نمایش درست متنهای فارسی و نوشتار راست به چپ دارد. از طرف دیگر گاهی اوقات دسترسی به وبگاه رسمی از داخل ایران با مشکلاتی مواجه می‌شود. برای رفع این مشکلات و ایجاد فضائی با امکانات بیشتر تصمیم گرفتم این وبگاه را راه اندازی کنم.

در کنار کار بر روی وبگاه، هر از گاهی هم کارگاههایی برای آشنایی دانشجویان و پژوهشگران با این نرم افزار در جاهای مختلف برگزار کرده‌ام.
اگر مایلید تا خبرهای این وبگاه را اعم از به روز رسانی‌ها، کارگاهها و … دنبال کنید لطفاً از بخش پائین صفحه، در خبرنامۀ وبگاه عضو شوید.
امیدوارم استفاده از این نرم افزار و مستندات فارسی آن در انجام کارهای پژوهشی برای شما مفید باشد.

بگذار به گیتی اثری زانکه در آفاق
تا چشم بهم برزنی از ما خبری نیست

در صورتی که تمایل به همکاری یا طرح پرسشی دارید از طریق رایانامۀ varzandian |at| abstract |dot| ir با من تماس بگیرید.
لطفاً پرسشهایی که مستقیماً مربوط به نرم افزار هستند را در اینجا بپرسید.

س. ورزندیان

2 thoughts on “درباره وبگاه

 • آذر 20, 1393 at 11:38 ق.ظ
  Permalink

  دست شما درد نکند. من امروز فایل‌های آموزشی‌تان را گوش دادم. برای آشنایی اولیه خیلی مفید بود. اگر سؤالی هم داشته باشیم می‌شود پرسید؟
  ممنونم از همتتان در راه‌اندازی این وبگاه.

  Reply
  • آذر 20, 1393 at 3:12 ب.ظ
   Permalink

   از لطف شما سپاسگزارم. پرسشهای خود را می توانید در اینجا (http://aghamoalem.ir/mod/forum/view.php?id=12) بپرسید یا از نشانی پست الکترونیکی بنده که در همین صفحه نوشته شده استفاده کنید.

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *