– کارگاه آشنایی با نرم افزار Zotero، دیماه 1391 در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد. می‌توانید فایل ارائۀ سمینار آشنایی با زوترو را از اینجا دریافت کنیداین فایل شامل معرفی مختصر زوترو، اشاره به ویژگیهای اصلی آن و مقایسه این نرم‌افزار با نرم‌افزار Endnote است.

شنبه 21 اردی‌بهشت ماه ۱۳۹۲ (به روز رسانیجمعه سوم خردادماه 1392)

سمینار آشنایی با نرم‌افزار زوترو از طرف شاخۀ دانشجویی IEEE دانشگاه تربیت مدرس برگزار شدبرای مشاهده فایل ارائۀ این سمینار اینجا را ببینیدهمچنین می‌توانید فایلهای تصویری این سمینار را از طریق پیوندهای زیر بارگذاری نمائید(ویدئوها به تدریج در دسترس قرار خواهد گرفت)
قسمت اول آموزش zotero – مقدمه [پیوند کمکی]
قسمت دوم آموزش zotero – مقایسه با Endnote [پیوند کمکی]
قسمت سوم آموزش zotero – نصب zotero [پیوند کمکی]
قسمت چهارم آموزش zotero – افزودن قلمهای اطلاعاتی [پیوند کمکی]

یک شنبه 17 شهریور ماه ۱۳۹۲

– در تاریخ 14 شهریورماه 92 در شانزدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران سمینار آشنایی با نرم‌افزار زوترو از طرف شاخۀ دانشجویی IEEE دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.

دوشنبه 21 بهمن ماه ۱۳۹۲

– کارگاه آموزشی «تدوین متون علمی به کمک نرم‌افزارهای لاتک و زوترو» دیماه از طرف شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی شیراز با حضور علاقه‌مندان در این دانشگاه برگزار شد.

شنبه 17 اسفند ماه ۱۳۹۲

– کارگاه سه ساعتۀ آشنایی با نرم‌افزار زوترو Zotero پنجم اسفندماه از طرف شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه تربیت مدرس با حضور علاقه‌مندان در این دانشگاه برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *